Urząd Gminy w Starym Lubotyniu

Strona główna

Najnowsze aktualności

To już szesnaste absolutorium Wójta Gumkowskiego

Przejdź do - To już szesnaste absolutorium Wójta Gumkowskiego

24 maja w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbyła się XXXIII Sesja Rady Gminy Stary Lubotyń. Głównym punktem porządku obrad była ocena realizacji zeszłorocznego budżetu. Kolejny raz Radni jednogłośnie udzielili Wójtowi absolutorium, co potwierdza dobrą współpracę miedzy organami i poparcie kierunków rozwoju Gminy a także zaufanie wobec Wójta.

24 maja 2018
Czytaj więcej o: To już szesnaste absolutorium Wójta Gumkowskiego

Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej "W hołdzie Niepodległej"

Przejdź do - Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej "W hołdzie Niepodległej"

W dniu 07.05.2018 roku odbył się w Szkole Podstawowej w Startym Lubotyniu XIV Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej "W hołdzie Niepodległej”. Konkurs był jednym z wydarzeń związanych z obchodami 100- lecia niepodległości Polski.

8 maja 2018
Czytaj więcej o: Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej "W hołdzie Niepodległej"

Gminne obchody Święta Strażaka

„Pododdział Baczność!! Na prawo patrz!”… tą komendą oraz złożeniem meldunku o gotowości pododdziałów z terenu Gminy Stary Lubotyń do uroczystych obchodów Gminnego Dnia Strażaka rozpoczęła się uroczystość w Starym Lubotyniu. Meldunek złożył Komendant Gminny ZOSP RP w Starym Lubotyniu druh Tomasz Zaręba, a odbierał Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP Jan Jasionek. Tak 3 maja br. rozpoczęły się obchody Gminnego Dnia Strażaka.

8 maja 2018
Czytaj więcej o: Gminne obchody Święta Strażaka

Program "Stypendia pomostowe 2018/2019"

Informujemy tegorocznych maturzystów o rozpoczęciu XVII-tej edycji Programu Stypendia Pomostowe 2018/2019 Segment IA z udziałem Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

2 maja 2018
Czytaj więcej o: Program "Stypendia pomostowe 2018/2019"

Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny !!!

Przejdź do - Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny !!!

23 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej w Starym Lubotyniu  odbyła się kampania społeczna "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny" zorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, skierowana do uczniów klas III - VII.

24 kwietnia 2018
Czytaj więcej o: Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny !!!